Подовом Светског дана борбе против Сиде, који се обележава 1. децембра, у нашој школи одржано је едукативно предавање за ученике седмог и осмог разреда. Циљ предавања био је да се млади информишу о ХИВ инфекцији, начину преношења вируса, могућностима заштите…
